Bize ulaşın444 40 28 - 2228

Hoşgeldiniz. Bugün

KADIN MECLİSİ BAŞKANLIK SEÇİMİ

Ana Sayfa » Haberler » KADIN MECLİSİ BAŞKANLIK SEÇİMİ

 Giresun Kent Konseyi Başkanı ve Yürütme kurulu üyelerimiz tarafından yeni kadın meclisi Başkanımız Karadeniz Teknik Üniversitesi Muhasebe bölümü , Giresun üniversitesi Dış Ticaret ve Gümrük , Aöf Sosyal Hizmetler bölümü , İstanbul Üniversitesi İktisat bölümleri mezunu olan Sayın Özlem AKYÜZ USTA Kadın Meclisi başkanlığına seçilmiştir.

                    Kadın Meclisi Başkanımız Sayın Özlem AKYÜZ USTA yeni görevinde projeler hakkında mesajlarını dile getirdi.’’ Kadın meclisi faaliyet raporunda olduğu gibi çalışmalara kaldığı yerden devam edeceğine , Kadın meclisi üyelerimle  ve arkadaşlarımla güzel çalışmalar ortaya çıkaracağımıza inanıyorum. Giresun için kadınların üretim ve ekonomiye katılması , Giresun halkının da faydalanabileceği istihdam alanların açılmasına yardımcı olmak vatandaşlarımızı refah içince yaşaması için üretebileceğimiz tüm projelerde doğrudan dolaylı olarak yer almaktayız.

                    Giresun Kent Konseyi Kadın Meclisi kentte yaşayan tüm kadınların din , dil , ırk , eğitim ve düşünce farkı gözetmeksizin ve her katmandan kadını temsil etmek üzere kurulan , kadının özgür, demokratik ve doğrudan katılımına dayanan Giresun Kent Konseyi bünyesinde oluşturulan dinamik bir meclistir. Giresun Kent Konseyi

 Meclisi kentteki tüm bayanların sosyal sorumluluk konusunda bilinçlendirilmesi , kentsel yaşama katılma ve kente ait olma duygularının geliştirilmesi, kadının iş, kültür vb… alanlarda söz sahibi olmaları yönünde öncülük etmeyi amaçlamaktadır. Bu göreve layık gördüğünüz için başta Giresun Belediye Başkanımız Aytekin ŞENLİKOĞLU’na Kent Konseyi Başkanımız Abdullah Mürşit GÜREL’e ve tüm Yürütme kurumumuza teşekkür ediyorum’’. İfadelerini kullandı.

                   Giresun Kent Konseyi olarak Sayın Özlem USTA AKYÜZ hanımefendiye yeni görevinde başarılar diler , Kadın Meclisi üyeleri ile birlikte güzel projeler ve çalışmalar dileriz.

                                                                                                             KENT KONSEYİ  

 

                                                                                                                                                    

22 Haziran 2022

İlgili Terimler :
 • Temmuz 2024
  P S Ç P C C P
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031